Yazdır
Yayınlandığı Tarih: 27-12-2017

Açıklama

Guy Montag işini seven bir itfaiyeciydi. On yıldır kitap yakıyordu. Gecenin bir yarısında yola çıkışlarını, alevlerin kitapları yutuşunu hiç sorgulamamıştı... Hiç sorgulamamıştı, insanların korkusuzca yaşadıkları bir geçmişi anlatan o 17 yaşındaki genç kızla karşılaşana dek... Montag'ın hayatındaki bütün yanlışlar doğrularla yer değiştirir o andan sonra... İşini, eşini, yaşayışını yeni bir gözle değerlendirir. Önünü alamadığı duyguları onu, asla tahmin edemeyeceği şeyler yapmaya iter. Sansüre, totaliter yönetimlere, kültür endüstrisine ve uzunca bir süredir sürdürdüğümüz yaşam tarzına yönelik en keskin eleştirilerden biri. Okuyun ve kendinizi yeni baştan kurun.

Ayrıntılar

Şehir: İstanbul
FAHRENHEIT 451 - RAY BRADBURYFAHRENHEIT 451 - RAY BRADBURY

Üye olmadan yorum yapamazsınız.

Yorumlar   

sametkayik
0 #2 sametkayik 24-04-2017 19:38
Merhaba,
Öğrenci olduğum için sürekli kitap alamıyorum ve bu kitabı okumayı çok istiyorum. Eğer bana bu kitabı hediye ederseniz çok mutlu edersiniz. Şimdiden teşekkürler iyi günler.
mustiaksy
0 #1 mustiaksy 08-10-2016 15:36
merhaba iyi günler
Fahrenheit 451 romanı için mesaj atmıştım geçen ay birkaç yerde arayıpta bulamadığım bir kitap. Distoptik kitap sever biri olarak bu kitabı okumayı çok isterim.

eğer isterseniz Otomatik Portakal kitabı ile takas da yapabiliriz okumadıysanız.

alseninolsun

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

@2011 // TÜM HAKLARI SAKLIDIR //