"Ver Benim Olsun" ilanları ile ilgili duyuru

Son zamanlarda "ver benim olsun" adı altında verilen ihtiyaç ilanları ile ilgili çok fazla şikayet ve olumsuz yorum aldığımızdan bazı değişiklikler yapmak ve aşağıdaki açıklamaları yapmak zorunda kaldık.

Öncelikle verilen ilandan ilan sahibi sorumludur. İlanda bir ihtiyacınızı belirttikten sonra size ulaşan insanlar bunu istismar ederse bundan sorumlu alseninolsun.net tutulamaz. Nasıl ki sahibinden.com da satıcıyı arayan kişilerden kimse sorumlu tutulamıyorsa burda da durum bu maalesef. Keşke hiç kötü niyetli kişiler olmasa, mevsim hep bahar olsa, savaşlar olmasa, hayat bayram olsa ama olmuyor işte.

Size yardım etmek isteyen kişi sizden para istiyorsa büyük ihtimal dolandırıcıdır. Zaten sitenin kuralları gereği para veren veya alan kişi siteden engellenir.

Kullanıcıların ilanlarından ve kendü güvenliklerini sağlamalarından kendilerinin sorumlu olduğu üye olurken kabul edilen koşullarda bildirilmiştir.

Para verin, para lazım, hiç para yok, bir ekmek parası vs gibi ilanlar yayınlanmaz.

Aşağıda bazı örnekleri inceleyebilirsiniz.

 

Çok kitap okuyorum ama bu kadar kitaba bütçem yetişmiyor. Okuduğunuz kitaplara talibim

Yayınlanır

Öğreniyicim evimizde çok fazla eşya yok, kullanmadığınız mobilyalara, beyaz eşyalara talibiz.

Yayınlanır.

Hiçbişeyişim yok, Herşeye ihtiyacımız var

Tabiki yayınlanmaz

Hiç eşyamız yok Allah rızası için nolulr yardım

Yayınlanmaz.

Param yok çok ihtiyacım var lütfen yardım edin.

Yayınlanmaz.

  • İzlenme: 17033
alseninolsun

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

@2011 // TÜM HAKLARI SAKLIDIR //